Kup teraz - 6 ofert w cenie od 7.00 zł do 31.97 zł

What Made jack welch Jack Welch
poradniki
Grzegorz Łuczkiewicz
zarządzanie przywództwo Welch

Książka "Jak zwykły Jack Welch stał się wielkim JACKIEM WELCHEM..." prawie nie dotyczy tytułowego bohatera. Jest za to całe mnóstwo historyjek opisujących doświadczenia innych menedżerów. Książka podobna do innych pozycji traktujących o zarządzaniu promuje, żeby nie bać się wyjść poza strefę swojego komfortu, ponieważ to tam następuje rozwój osobisty i zdobycie nowych...

• 2020
  • Domowa biblioteczka