Wielki Reset. Walki ze złotem i koniec systemu finansowego

Willem Middelkoop Wydawnictwo: Zysk i S-ka biznes, finanse
Big Reset. Goldwars and the Financial Endgame.
Jacek Lang
Zysk i S-ka
Big Reset. Goldwars and the Financial Endgame.
biznes, finanse
Jacek Lang

Ciekawa książka opisująca funkcjonowanie międzynarodowego systemu walutowego i jego rychły "reset", czyli upadek pieniądza i zastąpienie go czymś, do czego ludzie mieliby większe zaufanie. Autor oczywiście wskazuje tu na złoto, jednak czyni to nie bez powodu. Uzasadnia to w pierwszym rozdziale przytaczając historię pieniądza oraz zalety złotych monet (złoto ma stałą siłę...

• Ekonomia
  • Biznes