Londyn

Okładka książki Londyn
praca zbiorowa Wydawnictwo: Wiedza i Życie Seria: Przewodniki Wiedzy i Życia turystyka, mapy, atlasy
turystyka, mapy, atlasy
Przewodniki Wiedzy i Życia
London
Wiedza i Życie
1998-01-01
1998-01-01
Londyn zabytki turystyka przewodnik

Przewodniki "Wiedzy i Życia" na licencji Dorling Kindersley (DK ), to seria moich ulubionych, bogato ilustrowanych, dobrze wydanych przewodników turystycznych, dopracowanych co do szczegółu. Niestety, nie są wznawiane/tłumaczone od wielu lat. Ostatnio takie wydanie po Londynie znalazłam z 2012 roku. Samam posiadam jeszcze starsze. Więc jego przydatność w części praktycznej jest niewielka. I dość sporo waży. Ogólne opisy historyczne się trzymają i mapa w większości też. Ale czas biegnie, a wznowień brak. Sprawdziłam w niedawnej podóży, że nie ma z niego większego pożytku. Dlatego swój przewodnik z zeszłego wieku zatrzymam jedynie z powodów sentymentalnych.

Dodaj cytat z książki Londyn