Okładka książki Sprawozdanie finansowe według polskich i międzynarodowych standardów rachunkowości. Wydanie 2 rozszerzone
Gertruda Krystyna ŚwiderskaWojciech Więcław Wydawnictwo: Difin biznes, finanse
biznes, finanse
Difin
2012-01-01
Ta książka nie została jeszcze oceniona NIE MA JESZCZE DYSKUSJI

Bądź pierwszy - oceń książkę

Okładka książki Sprawozdanie finansowe według polskich i międzynarodowych standardów rachunkowości Gertruda Krystyna Świderska, Wojciech Więcław
Ocena 0,0
Sprawozdanie f... Gertruda Krystyna Ś...
Okładka książki Sprawozdania finansowe bez tajemnic. Rachunkowość finansowa w praktyce Gertruda Krystyna Świderska, Wojciech Więcław
Ocena 0,0
Sprawozdania f... Gertruda Krystyna Ś...