Chodzić w Duchu Świętym

religia
Esprit
2016-04-06
2016-04-06

Warta przeczytania, polecam każdemu kto chce rozwijać swoją wiarę.
Autor opowiada o swoim życiu, jak zmieniło się przez spotkanie Boga i prowadzenie przez Ducha Świętego. Dzieli się poradami w kwestiach modlitwy, ewangelizacji; tłumaczy wartość Eucharystii.
Czyta się lekko, wszystko jest zrozumiałe nawet dla tych osób, które z Kościołem mają nie po drodze.

Z punktu widzenia katolika ksiazka wiele wyjasnia i ponaga zblizyc sie do Boga.

• Religijne
  • 2017