Finansowanie polityki Wybory,pieniądze,partie polityczne

Marcin Walecki Wydawnictwo: Instytut Spraw Publicznych, Wydawnictwo Sejmowe biznes, finanse
Instytut Spraw Publicznych, Wydawnictwo Sejmowe
polityka finanse wybory
biznes, finanse
polityka finanse wybory

Przyzwoita pozycja przybliżająca problematykę finansowania partii politycznych. Praca zbiorowa koncentruje się na zmianach w polskim ustawodawstwie w latach 1990-2000.Wśród felietonistów znajdziemy zarówno teoretyków jak i praktyków (Ludwik Dorn) rodzimej sceny politycznej.

• Polityka
  • Finanse