Pojedynek. Wtorkowe konferencje rzecznika prasowego rządu 1981-1985

Okładka książki Pojedynek. Wtorkowe konferencje rzecznika prasowego rządu 1981-1985
Marek RudzińskiJerzy Urban Wydawnictwo: Czytelnik reportaż
reportaż
Czytelnik
1985-01-01
1985-01-01

Polska Ludowa była celem ataku propagandowego. Urban użera się z zagranicznymi dziennikarzami, którzy dezinformują opinię publiczną. Spokojnie i cierpliwie podaje fakty.

Niestety, z poziomu 'Dodaj książkę' nie daje się ulokować okładki i autora. Ta pozycja dotyczy wtorkowych konferencji rzecznika prasowego rządu Jerzego Urbana z lat 1981-1985. Rzecz dzisiaj pewnie już historyczna.

Dodaj cytat z książki Pojedynek. Wtorkowe konferencje rzecznika prasowego rządu 1981-1985