Okładka książki Ilościowa charakterystyka słownictwa współczesnej polszczyzny. Wybrane zagadnienia
Halina Zgółkowa Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu językoznawstwo, nauka o literaturze
językoznawstwo, nauka o literaturze
Wydawnictwo Naukowe Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu
1987-01-01
1987-01-01
8323200750
język językoznawstwo lingwistyka słowniki frekwencyjne język polski słownictwo leksykologia

Okładka książki Polszczyzna 2000. Orędzie o stanie języka na przełomie tysiącleci Jerzy Bralczyk, Aleksandra Cieślikowa, Jan Doroszewski, Bogusław Dunaj, Stanisław Gajda, Wojciech Kajtoch, Julian Kornhauser, Władysław Miodunka, Walery Pisarek, Renata Przybylska, Jerzy Reichan, Halina Satkiewicz, Kazimierz Sikora, Halina Zgółkowa, Maciej Zieliński
Ocena 8,5
Polszczyzna 20... Jerzy Bralczyk, Ale...
Okładka książki Słownik gwary uczniowskiej Katarzyna Czarnecka, Halina Zgółkowa
Ocena 7,0
Słownik gwary ... Katarzyna Czarnecka...