Widok z Wysokiego Zamku, numer 69

Okładka książki Widok z Wysokiego Zamku, numer 69
Miguel GuerraGrzegorz Kozubski Wydawnictwo: Towarzystwo Miłośników Fantastyki, Białostocki Klub Ubik czasopisma
48 str. 48 min.
48 min.
fantastyka fantasy klub ubik
Ta książka nie została jeszcze oceniona NIE MA JESZCZE DYSKUSJI

Bądź pierwszy - oceń książkę

Nie będę tu pisała opinii, bo jak tu oceniać swoje opowiadanie. Natomiast ogromnym zaszczytem jest pojawienie się ze swoimi miernymi popisami obok tak świetnego autora jakim jest Wiktor Noczkin. Chylę czoło. Dziękuję również Panu Grzegorzowi Kozubskiemu i całej ekipie Ubika za wsparcie, konstruktywną krytykę oraz możliwość zaistnienia. Jesteście cudowni.

Dodaj cytat z książki Widok z Wysokiego Zamku, numer 69