Przeprawy mostowe na ziemiach polskich w średniowieczu

Wojciech Szulta Wydawnictwo: Towarzystwo Naukowe w Toruniu Seria: Prace Archeologiczne historia
Towarzystwo Naukowe w Toruniu
archeologia archeologia podwodna mosty średniowiecze Polska
historia
Prace Archeologiczne
archeologia archeologia podwodna mosty średniowiecze Polska

Okładka książki Wczesnośredniowieczne mosty przy Ostrowie Lednickim. Tom I. Mosty traktu gnieźnieńskiego Anna Drążkowska, Małgorzata Grupa, Marian Głosek, Anatolij N. Kirpichnikov, Andrzej Kola, Marek Krąpiec, Zofia Kurnatowska, Wiesława Matuszewska-Kola, Jerzy Olczak, Wojciech Szulta, Witold Tokarski, Gerard Wilke, Mateusz Łastowiecki
9,0
Wczesnośrednio... Anna Drążkowska, Ma...