Irma Kozina Wydawnictwo: Wydawnictwo SBM albumy
Wydawnictwo SBM
design dizajn polski polska
albumy
design dizajn polski polska

Książka robi dobre pierwsze wrażenie: ładny papier, fotografie, twarda oprawa. Niestety po rozpoczęciu lektury wychodzi główna wada: autorka chce pisać o wszystkim. W efekcie jeśli nie chcesz mieć szczątkowej wiedzy o polskich projektach ogólnie a liczysz na obszerniejsze z jakiejkolwiek dziedziny - czeka cię rozczarowanie. Przykład: liczyłem na informacje o polskich...

Bardzo dobrze opracowana książka, szczególnie w zakresie historycznym, bardzo ciekawa.

• Chcę w prezencie
  • Jelonkowe
  • 52 książki (2016)
  • 52::2016
  • Popularnonaukowe
  • Przybyło 2015
  • Design

Dodaj cytat z książki Polski design