Boży ludzie. Podróż po kres Europy

978-83-7576-104-7
Bosz
albumy
978-83-7576-104-7

Autorka pięknie pokazała światy, w które się zagłębiła. Ujmujące, poruszające historie, ilustrowane wspaniałymi zdjęciami. No i ostatni rozdział, wzruszający, wrażliwy. Nie jest to lektura dla każdego, ale jeśli ktoś wejdzie w ten świat, będzie przezeń przechodził jak zaczarowany.

Czytam i strasznie się przy tym męczę. Język zbyt poetycki, nawet lekko przesadzony. Z bardzo dobrego pomysłu na książkę, wyszedł dość przeciętny album. Ogromny plus za szatę graficzną. Pozostaje mi nadzieja , że się "rozkręci"

przebłysk absolutu

• O Cyganach