Dyskusje o książce Żeby nie było śladów. Sprawa Grzegorza Przemyka

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Znajdź książkę
 Poradnik dla smoków. Żywienie i wychowywanie ludzi Poradnik dla smoków. Żywienie i wychowywanie ludzi Proszę o okładkę z samurajem.
3 dni temu
Alfabet tytułów
L jak   Lord Mord Lord Mord
3 dni temu
Książka z książki
Z pierwszego wpisu tej gry: „Zabawa polega na tym, że piszemy tytuł książki w którym znajduje się słowo z tytułu poprzednika.”    Mówi się. Porady językowe profesora Bralczyka Mówi się. Porady językowe profesora Bralczyka
4 dni temu
Czytamy w Święta
Witam :) bardzo proszę o pomoc w jednej sprawie. Dostałam książkę "Zabójcza biel" (4 tom Cormoran Strike). Niestety nie czytałam jeszcze poprzednich części. Czy tą serię można czytać w innej kolejnosci niż kolejność wydawania? Zależy mi na wypowiedziach bez spoilerów :) dziękuję.
3 lata temu
Czytelnicze podsumowanie 2018 roku
Aż z ciekawości wracam do poprzedniego roku. Przeczytałam 39 książek. Nie jest to jakaś zawrotna ilość, ale mnie nie dziwi. W wolnym czasie potrafię robić miliard innych rzeczy, więc czytanie książek często mi nie wychodzi. 7 z tych książek to kodeksy i publikacje typowo prawnicze (czyli - nauka na studia). Jedna to podręcznik do ekonomii (którego serdecznie nie polecam)...
4 lata temu
POSZUKUJĘ książek (II kwartał 2019)
Poszukuję serii "Złodziej Królowej" Megan Whalen Turner. Przede wszystkim pierwszej książki z serii:  Złodziej Złodziej
4 lata temu
Pokazuje 6 z 31