Wady świętych

świętość nawrócenie grzech miłosierdzie
religia
Piotr Jarco
świętość nawrócenie grzech miłosierdzie

Książka prowadzi przez sylwetki świętych oraz postaci biblijnych, w celu ukazania na konkretnych przykładach różnych postaw ludzkich. Większość z nich łączy to, że, mimo wielokroć niezbyt chwalebnych postępków, powrócili do Boga i są uznawane za wzory do naśladowania. Możemy w tych różnych fabularyzowanych sytuacjach, okraszonych szczegółami życia wewnętrznego...

• Zagraniczne
  • Chcę przeczytać jeszcze raz
  • Chcę przeczytać - Kaśka
  • NIE SPRZEDAWAĆ
  • Sprzedam
  • Religijne

Dodaj cytat z książki Wady świętych