Wprowadzenie do logiki dla prawników

Okładka książki Wprowadzenie do logiki dla prawników
Oktawian Nawrot Wydawnictwo: Wolters Kluwer Polska filozofia, etyka
filozofia, etyka
Wolters Kluwer Polska
2017-01-01
2017-01-01
Filozofia logika

Okładka książki Spór o zdania protokolarne "Erkenntnis" i "Analysis" 1932 - 1940 Alfred Jules Ayer, Rudolf Carnap, Carl Hempel, Béla Juhos, Artur Koterski, Otto Neurath, Moritz Schlick, Edgar Zilsel
Ocena 9,0
Spór o zdania ... Alfred Jules Ayer, ...

Dodaj cytat z książki Wprowadzenie do logiki dla prawników