Mega*zine Lost&Found 14/2015

czasopisma
MEGA*ZINE Lost&Found
2015-11-14
2015-11-14

Okładka książki Warchlaki 2 Jakub K. Dębski, Marta Falkowska, Paweł Gamrot, Łukasz Godlewski, Robert Jach, Tomasz Kaczkowski, Paweł Kędziora, Paweł Koller, Rafał Kołsut, Magda Kożyczkowska, Kamil Kucharski, Jacek Kuziemski, Jerzy Łanuszewski, Jan Mazur, Piotr Michałowski, Michał Misztal, Paweł Mocek, Małgorzata Nowak, Unka Odya, Barbara Okrasa, Antonina Olszewska, Grzegorz Pawlak, Mateusz Piątkowski, Ania Pytlik, Joanna Sępek, Robert Sienicki, Katarzyna Witerscheim, Mariusz Włodarski, Przemysław Zańko, kth
Ocena 4,0
Warchlaki 2 Jakub K. Dębski, Ma...
Okładka książki Szortal na wynos #32 Joanna Adamczuk, Marek Adamkiewicz, Sarah Akhtar, Bartłomiej Balcerzak, Aleksandra Brożek, Justyna Chwiedczenia, Sarah Crysl Akhtar, Magdalena Golec, Mirosław Gołuński, Anna Grzanek, Agnieszka Grzywacz, Marcin Jamiołkowski, Mike Jansen, Anna Klimasara, Marcin Knyszyński, Barbara Mikulska, Michał Misztal, Antoni Nowakowski, Laura Papierzańska, Frank Roger, Maciej Rybicki, Rafał Sala, Olga Sienkiewicz, Redakcja Szortal.com, Dawid Wiktorski, Grzegorz Woźniak, Tymoteusz Wronka
Ocena 7,0
Szortal na wyn... Joanna Adamczuk, Ma...