Super Model 59

Kagero
2015-11-09
2015-11-09
Modelarstwo Weathering Czołgi

Okładka książki Pustynia Roberto Aguilera, Jean-Bernard André, Mark Chisholm, Gavin Clarke, Mig Jimenez, Oishi, Diego Quijano, Martin Siska, Juanma Vergara
Ocena 7,0
Pustynia Roberto Aguilera, J...
Okładka książki Super Model 60 Mig Jimenez, Alex Kontiveis, Tomasz Kuiński, Michael Mandau, Ignat Pomazkov, Witold Socha, Adam Wilder
Ocena 0,0
Super Model 60 Mig Jimenez, Alex K...
Okładka książki Super Model Marian Brunc, Michel Gruson, Mig Jimenez, Charlie Pritchett, Aurelio Reale, Witold Socha, Andrea Vignocchi
Ocena 5,0
Super Model Marian Brunc, Miche...