Książka pod tytułem. Tom 4

Okładka książki Książka pod tytułem. Tom 4
Robert Trojanowski Wydawnictwo: Kaktus Seria: Książka pod tytułem literatura dziecięca
literatura dziecięca
Książka pod tytułem
Kaktus
2016-02-03
2016-02-03

Okładka książki 1981-2021 antologia komiksów Marcin Bałczewski, Piotr Bigaj, Dawid Bordewicz, Roman Gajewski, Mariusz Hołod, Grzegorz Janusz, Robert Konsztat, Tomasz Niewiadomski, Agnieszka Sowała-Kozłowska, Robert Trojanowski, Grzegorz Weigt, Andrzej Włudecki, Jan Żarnowiecki, Wojtek Zieliński
Ocena 5,0
1981-2021 anto... Marcin Bałczewski,&...
Okładka książki Coviks-20 Askold Akiszyn, Igor Baranko, Krzysztof Gawronkiewicz, Henryk Glaza, Ernesto Gonzales, Joanna Karpowicz, Zbigniew Kasprzak, Berenika Kołomycka, Konstantin Komardin, Anna Krztoń, Monika Laprus-Wierzejska, Tomasz Lew Leśniak, Shawn Martinbrough, Jan Mazur, Melon, Piotr Nowacki, Unka Odya, Maciej Pałka, Grzegorz Rosiński, Marcin Rustecki, Tomasz Samojlik, Yana Shunyata, Bill Sienkiewicz, Rafał Skarżycki, Marek Skotarski, Michał Śledziński, Wojciech Stefaniec, Agnieszka Świętek, Dominik Szcześniak, Rafał Szłapa, Tomasz Tomaszewski, Jakub Topor, Robert Trojanowski, Przemysław Truściński, Maciej Tuora, Lucas Varela, Jakub Wiejacki, Agnieszka Wolny-Hamkało
Ocena 4,8
Coviks-20 Askold Akiszyn, Igo...