Legendy naszej motoryzacji

technika
2015-01-01
9788394197476
motoryzacja samochód historia prototyp Polska motocykl kolej

Zawartość interesująca, ale bardzo drażniły mnie ksenofobiczne komentarze autora dotyczące innych narodów europejskich (według mnie zupełnie nie na miejscu, zwłaszcza w tego typu literaturze).

To stanowczo najsłabsza książka motoryzacyjna z jaką miałem styczność i pierwsza przez którą nie dałem rady przebrnąć. Styl pisania i błędy koszmarne. Wartość merytoryczna średnia. Nie polecam

Jak dla mnie super pozycja. Prawie trzysta stron ale czyta się jednym tchem. Sporo plotek ale i prawdziwych informacji. Duży plus to język. Można się pośmiać, bo autor często specjalnie przesadza, drwi, albo żartuje. Tematycznie motory, auta, pociąg, sport, prototypy, silniki a nawet polskie drogi i transporter SKOT, ale dzięki temu i językowi książkę czyta się...

• E-booki
  • E-book
  • Motoryzacja
  • 2014
  • E-pub, mobi, djvu itp.
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Legendy naszej motoryzacji