Dyskusje o książce Sekret Wesaliusza

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Czytamy w weekend
OK, dzięki BagatElko, zaraz sprawdzę :)
5 lata temu
Wymienię/sprzedam (listopad 2016)
ZAPRASZAM(sprzedam):  Szkic  Królobójczyni  Skazanie  Żar mrozu  Eden. Nowy początek  Flirt  Wyznanie  Gus  Obłędna szesnastka
7 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy ( listopad 2016 )
Wrocławskie Targi Dobrej Książki:  Polne kwiaty, tak wiem mało, ale tyle już książek patrzy na mnie wyczekująco z półki, że nie chciałam ich dodatkowo zasmucać xD
Czytamy w weekend
Oj, pisałam w trakcie gdy odpowiedziałeś. Akurat budowa mózgu podobała mi się najmniej, mimo że samo funkcjonowanie także uważam za ciekawe. Cóż, w takim razie - miłej lektury :)
Czytamy w długi weekend
@Villiana - mam nadzieję, że film będzie ciekawszy. Dzisiaj zamierzam się do niego zabrać. Zdecydowanie brakowało mi tej osobliwości, którą tak gwarantują. Szczerze to sięgnęłam po tę książkę dla tego dreszczyku, ale cóż... Miała być to dla mnie nowość, bo ja raczej stronie od wszystkiego co później przekłada się na strach przed pójściem samemu do łazienki :D Tego się...
Weekend w Hiszpanii
 Żołnierze spod Salaminy Żołnierze spod Salaminy  Drogi do Santiago Drogi do Santiago
Pokazuje 6 z 11
Zobacz kolejne