Świat wokół nas. Encyklopedyczny atlas przyrodniczo-geograficzny dla dzieci

Okładka książki Świat wokół nas. Encyklopedyczny atlas przyrodniczo-geograficzny dla dzieci
praca zbiorowa Wydawnictwo: Wiedza Powszechna turystyka, mapy, atlasy
turystyka, mapy, atlasy
Mир вокруг нас
Wiedza Powszechna
1991-01-01
1991-01-01
Krzysztof Paleski
Literatura dziecięca świat wokół nas Atlas geograficzny

Pamiętacie ten atlas? Książka dzieciństwa pokolenia lat 80-tych i 90-tych :)

Zapraszam do wspomnień:

Pamiętacie ten atlas? Książka dzieciństwa pokolenia lat 80-tych i 90-tych :)

Zapraszam do wspomnień:

Wczoraj sobie oglądałem z córką 4-letnią i spójrzcie na mapę Azji. Korea jest jedna ze stolicą w Pjongjangu, tylko lekko przerywaną linią jest zaznaczony równoleżnik 38. We flagach również jest tylko KRLD, a brak jest Korei POłudniowej:) Ale ogólnie książeczka super, ja pamiętam, że na prawdę kilka rzeczy mnie nauczyła:)

Dostałem od rodziców gdy byłem jeszcze bardzo bardzo mały. Ten atlas zaszczepił we mnie miłość do przyrody i geografii. Pewnie dlatego dziś jedyne co oglądam w tv to NATGEO WILD oraz Animal Planet ;-)

Dodaj cytat z książki Świat wokół nas. Encyklopedyczny atlas przyrodniczo-geograficzny dla dzieci