rozwińzwiń

Świat wokół nas. Encyklopedyczny atlas przyrodniczo-geograficzny dla dzieci

Okładka książki Świat wokół nas. Encyklopedyczny atlas przyrodniczo-geograficzny dla dzieci praca zbiorowa
praca zbiorowa Wydawnictwo: Wiedza Powszechna turystyka, mapy, atlasy
turystyka, mapy, atlasy
Mир вокруг нас
Wiedza Powszechna
1991-01-01
1991-01-01
Krzysztof Paleski
Literatura dziecięca świat wokół nas Atlas geograficzny

Ładowanie Szukamy ofert...

Patronaty LC

Mogą Cię zainteresować

Okładka książki Spacerownik łódzki 2 Marzena Bomanowska, Ryszard Bonisławski, Joanna Podolska
Ocena 7,4
Spacerownik łó... Marzena Bomanowska,...
Okładka książki Londyn Sławomir Adamczak, Adam Dylewski, Kamil Śmiałkowski, Olaf Szewczyk
Ocena 7,1
Londyn Sławomir Adamczak,&...
Okładka książki Popularny atlas świata Zofia Dworak, praca zbiorowa
Ocena 7,9
Popularny atla... Zofia Dworak, praca...
Okładka książki Polska. Podróże z historią Marcin Kicki, Katarzyna Kucharczuk, praca zbiorowa
Ocena 7,2
Polska. Podróż... Marcin Kicki, Katar...
Okładka książki Spacerownik łódzki Ryszard Bonisławski, Joanna Podolska
Ocena 7,2
Spacerownik łó... Ryszard Bonisławski...

Wczoraj sobie oglądałem z córką 4-letnią i spójrzcie na mapę Azji. Korea jest jedna ze stolicą w Pjongjangu, tylko lekko przerywaną linią jest zaznaczony równoleżnik 38. We flagach również jest tylko KRLD, a brak jest Korei POłudniowej:) Ale ogólnie książeczka super, ja pamiętam, że na prawdę kilka rzeczy mnie nauczyła:)

Dostałem od rodziców gdy byłem jeszcze bardzo bardzo mały. Ten atlas zaszczepił we mnie miłość do przyrody i geografii. Pewnie dlatego dziś jedyne co oglądam w tv to NATGEO WILD oraz Animal Planet ;-)

Pamiętacie ten atlas? Książka dzieciństwa pokolenia lat 80-tych i 90-tych :)

Zapraszam do wspomnień:

Pamiętacie ten atlas? Książka dzieciństwa pokolenia lat 80-tych i 90-tych :)

Zapraszam do wspomnień:

• DZIECIĘCE
  • Mam
  • Literatura dziecięca i młodzieżowa
  • Skarby dzieciństwa
  • Encyklopedie, leksykony, atlasy i słowniki
  • Misc