Matrix III Rzeczypospolitej. Pozory wolności

Ewa Stankiewicz Wydawnictwo: Wydawnictwo M literatura faktu
Wydawnictwo M
literatura faktu

Ciekawe rzeczy.

Lubię, bardzo lubię i bardzo cenię Ewę Stankiewicz. Od momentu kiedy obejrzałem Trzech kumpli czytam wszystko, co wyszło spod jej pióra.
A Matrix jest mocny, bardzo mocny. Ewa mówi bez ogródek prawdę o polskiej rzeczywistości czasu niedawno minionego. Warto!!

Przyznaję + za opinię Joannie69(choć nie zgadzam się, że książka jest pro Pisowska, ona jest przede wszystkim antysystemowa), bo widać, że jest osobą myślącą i poszukującą prawdy.Osobiście jako uważny obserwator życia politycznego uważam książkę za bardzo dobrą i podpisuję się zarówno pod większością zawartych w niej uwag jak i całkowicie pod wymownym tytułem. Drugi +...

Nieco tendencyjne tezy i kiepski dobór argumentów.

Można się dowiedzieć wielu ciekawych rzeczy, które nigdy nie ujrzą światła dziennego w telewizji. Osobom niezdecydowanym polecam kupić, lemingom również, może zmądrzeją ;).

Książka zmieniła mój pogląd na rzeczywistość, w której żyje.

Trochę jestem w szoku po przeczytaniu tej książki.Oceniam ją jako dobrą i polecam.Nie poprzestałam oczywiście tylko na przeczytaniu książki,musiałam dowiedzieć się czegoś więcej,obejrzeć filmy o których wspomina autorka, dotrzeć do innych źródeł.Zastanawiam się czy stan państwa polskiego przedstawiony tak katastrofalnie w tej książce naprawdę tak wygląda.Książka na pewno...

• Społeczenstwo
  • EBk