Dehumanizacja w stosunkach międzygrupowych

Tomasz Baran Wydawnictwo: Wydawnictwa Uniwersytetu Warszawskiego nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Wydawnictwa Uniwersytetu Warszawskiego
grupa humanizm stosunki międzyludzkie obcy kooperacja środowisko rywalizacja
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
grupa humanizm stosunki międzyludzkie obcy kooperacja środowisko rywalizacja

Okładka książki Na krawędzi. Między psychozą a filozofią Tomasz Baran, Monika Stasiuk
9,0
Na krawędzi. M... Tomasz Baran, Monik...
Okładka książki Schizofrenik jako błazen. O roli szaleństwa w wyobraźni kulturowej Tomasz Baran, Monika Stasiuk
7,0
Schizofrenik j... Tomasz Baran, Monik...