Objawienia Maryi przeciw mocy Szatana

religia
MONUMEN
2015-01-01
2015-01-01

Zbiór artykułów i materiałów o objawieniach Matki Boskiej jakie zostały opublikowane w miesięczniku Egzorcysta. Do tego wzbogacony o dodatkowe informacje. Podczas lektury przejdziecie przez najważniejsze objawienia jakie zdarzyły się na ziemi, w których to Matka Boska stawała we szranki ze złem.
Sam odznaczyłem kilka lokalizacji o których nie miałem pojęcia, i w ramach podróży po świecie będzie okazja odwiedzić te miejsca kultu Maryjnego.

Sam odznaczyłem kilka lokalizacji o których nie miałem pojęcia, i w ramach...

Dodaj cytat z książki Objawienia Maryi przeciw mocy Szatana