Dyskusje o książce Czarnoksiężnik i kryształ

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Czytamy w weekend
"Wyznaję" Cabre to jedna z najlepszych powieści, jakie czytałam.
Czytamy w weekend
Twoj opis wrażeń po przeczytaniu książki kupiło mnie i przekonało, żeby przeczytać książkę.  Zwłaszcza, że opis orintu bardzo mi odpowiada i przekonuje do sprawdzenia jak będzie mi się podobało m Dziękuję za rzetelna  i dość interesując odpowiedź.
Czytamy w weekend
Książka bardzo fajna śmiało mogę polecić:)  Napisana dobrze, ze znajomością tematu i z lekkim humorem. A Gruzja to rzeczywiście inny świat...niektóre rzeczy szokują inne fascynują...nowoczesność przeplata się z konserwatyzmem. Fajnie byłoby odwiedzić Gruzję osobiście bo w sumie to już moja druga książka o tym fascynującym kraju.
Czytamy w Święta
@madame_bov - pięknie ujęłaś istotę tej książki; historyczne śledztwo, plastyczność opisów, język, wojna i sztuka - moim zdaniem wszystko w doskonałych proporcjach.
3 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy (LUTY 2020)
Z biblioteki, jak zwykle objuczona jak muł ;)  Inkub Inkub  Zimowe nawiedzenie Zimowe nawiedzenie  Gdzie śpiewają raki Gdzie śpiewają raki  Łańcuch
4 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy (Sierpień 2018)
Bardzo miło wspominam lekturę  Doktor Sen i jak sobie dawkowałam tę książkę żeby za szybko jej nie skończyć ;) muszę kiedyś wrócić do niej i do "Lśnienia" :)
5 lata temu
Pokazuje 6 z 20