Go-givers: Rozdawcy sprzedają więcej

biznes, finanse
2012-01-01
Michał Głatki
biznes sprzedaż

Okładka książki Go-Giver. Lider rozdawca. Krótka opowieść o tym, co w biznesie jest najważniejsze Burg Bob, John David Mann
Ocena 8,0
Go-Giver. Lide... Burg Bob, John Davi...
Okładka książki Go-Giver. Rozdawca. Krótka opowieść o wielkiej koncepcji biznesowej. Burg Bob, John David Mann
Ocena 9,0
Go-Giver. Rozd... Burg Bob, John Davi...

Ja mam wrażenie, że niektórych ludzi interesujących się rozwojem osobistym trzeba nauczyć wszystkiego od podcierania sobie tyłka po fakt, że klienta trzeba dbać. Pozycja nudna, chwytliwy tytuł, jak zwykle przyciąga. Treść rozczarowuje.

Książka opisuje metody sprzedaży nienachalnej, ale nacechowanej empatią i szczerością. Te podejście może okazywać się skuteczne szczególnie tam gdzie możemy poświęcić jednemu klientowi dużo czasu.

Kolejna książka o wymyślonym Panie Miyagi, który postanawia zdradzić swój magiczny sekret ..

Zdania w stylu: udało Ci się zamknąć tę transakcję bo wprowadziłeś w życie 5 zasad czegośtam.

Żeby nie było samych negatywów to oczywiście przekaz jest pozytywny, żeby więcej dawać, niż brać.

Książka dająca wiarę, wiedzę w to, że dając więcej z czasem zyskasz, ale nie możesz myśleć tylko o swoim produkcie! Musisz myśleć przede wszystkim o drugim człowieku...

Dobrze, gdyby wszyscy sprzedawcy w okół się do takich reguł stosowali :) ojj szczęśliwa byłabym :)

Poży­cza­nie

Mój zna­jomy Mie­czy­sław Dut­kow­ski, poży­czył mi tydzień temu książkę Go-Giver Roz­dawca. Auto­rami są Burg Bob i John David Mann. Utwór ten poru­sza tak istotne kwe­stie jak dawa­nie i otrzymywanie.

Wła­śnie poży­cza­nie jest kwin­te­sen­cją zasad z tej książki. Ponie­waż jedna osoba daje, a druga otrzymuje.

Dawa­nie

Go-Giver Roz­dawca to histo­ria o...

Ciekawa pozycja, podchodziłam do niej sceptycznie ze względu na podtytuł " Krótka opowieść o wielkiej koncepcji biznesowej". Jest to jednak cenna lektura, mówiąca o wartościach o których zapominamy w codziennym życiu. Dawanie i Ja jako najcenniejszy dar jaki można komuś zaoferować to jedne z nielicznych mądrości tej książki. Wciąga

Cudowna historia polecam wszystkim, prawdziwa i warto ja zastosowac w zyciu!:)

• Biznes
  • Ksiązki biznesowe,motywacyjne