rozwiń zwiń

Zwodniczy ogród błędów. Piśmiennictwo alchemiczne do końca XVIII wieku

Okładka książki Zwodniczy ogród błędów. Piśmiennictwo alchemiczne do końca XVIII wieku
Rafał T. Prinke Wydawnictwo: Polska Akademia Nauk Seria: Monografie z Dziejów Nauki i Techniki językoznawstwo, nauka o literaturze
językoznawstwo, nauka o literaturze
Monografie z Dziejów Nauki i Techniki
Polska Akademia Nauk
2014-01-01
2014-01-01
alchemia prinke hermaion hermetyzm gnoza złoto kamień filozoficzny chemia chymia

Okładka książki Hermaion nr 4 Tadeusz Cegielski, Anna Kargol, Tomasz Krok, Adam Podlewski, Rafał T. Prinke, Piotr Witt, Zbigniew Łagosz
Ocena 6,9
Hermaion nr 4 Tadeusz Cegielski, ...
Okładka książki Hermaion.Mity i mistyfikacje zachodniej tradycji ezoterycznej Kazimierz Banek, Tadeusz Cegielski, Krzysztof Grudnik, Jerzy Kolarzowski, Piotr Piotrowski, Mirosław Piróg, Rafał T. Prinke, Jerzy Prokopiuk, Jacek Sieradzan, Zbigniew Łagosz
Ocena 8,2
Hermaion.Mity ... Kazimierz Banek, Ta...
Okładka książki Królewska krew. Polscy potomkowie Piastów i innych dynastii panujących Rafał T. Prinke, Andrzej Sikorski
Ocena 0,0
Królewska krew... Rafał T. Prinke, An...