Zwodniczy ogród błędów. Piśmiennictwo alchemiczne do końca XVIII wieku

Rafał T. Prinke Wydawnictwo: PAN ezoteryka, senniki, horoskopy
PAN
alchemia prinke hermaion hermetyzm gnoza złoto kamień filozoficzny chemia chymia
ezoteryka, senniki, horoskopy
2014-01-01

Okładka książki Hermaion nr 4 Tadeusz Cegielski, Anna Kargol, Tomasz Krok, Adam Podlewski, Rafał T. Prinke, Piotr Witt, Zbigniew Łagosz
6,8
Hermaion nr 4 Tadeusz Cegielski, ...
Okładka książki Hermaion.Mity i mistyfikacje zachodniej tradycji ezoterycznej Kazimierz Banek, Tadeusz Cegielski, Krzysztof Grudnik, Jerzy Kolarzowski, Piotr Piotrowski, Mirosław Piróg, Rafał T. Prinke, Jerzy Prokopiuk, Jacek Sieradzan, Zbigniew Łagosz
8,2
Hermaion.Mity ... Kazimierz Banek, Ta...
Okładka książki Królewska krew. Polscy potomkowie Piastów i innych dynastii panujących Rafał T. Prinke, Andrzej Sikorski
0,0
Królewska krew... Rafał T. Prinke, An...