Toaletka królowej Marii Kazimiery

Anna Kwiatkowska Wydawnictwo: Przedsiębiorstwo Wydawnicze „Rzeczpospolita” S.A., Muzeum Pałac w Wilanowie Seria: 200 lat Muzeum Wilanowskiego sztuka
9788360192238
Przedsiębiorstwo Wydawnicze „Rzeczpospolita” S.A., Muzeum Pałac w Wilanowie
meble zbiory Wilanów muzealnictwo
sztuka
9788360192238
200 lat Muzeum Wilanowskiego
meble zbiory Wilanów muzealnictwo

Rewelacyjny wykład na temat jednej z najwspanialszych barokowych toaletek świata. Wnikliwe analizy, wyczerpujące interpretacje pierwowzorów, fantastyczne zdjęcia!

Bardzo cienka, ale ciekawa książka, w której szczegółowej analizie poddany został komplet toaletowy z XVII wieku - lustro i cztery szkatułki. Książka ta jest pięknie wydana, pełna dużych, bardzo dobrej jakości ilustracji.

• Bardzo ważne książki!!! (już ja wiem, dlaczego) Mus!
  • Sztuka, architektura...
  • Histo