Aladyn książę rozbójników

Okładka książki Aladyn książę rozbójników
Walt Disney Wydawnictwo: Egmont Polska literatura dziecięca
literatura dziecięca
Egmont Polska
1997-01-01
1997-01-01
Natalia Usenko
Aladyn Disney rozbójnik książę

Powiem tak:
Jak na książkę napisaną na podstawie filmu rysunkowego i to w dodatku kolejnej jego części (trzeciej?) to naprawdę dobrze się to czyta.
Pomimo późnej pory przeczytałam całą na raz mojej Księżniczce i w dodatku przeczytałam ją z zainteresowaniem.
Jedyny mankament to jakieś wadliwe wydanie w którym brakowało kawałka tekstu, pomimo dobrej numeracji stron.
Ale poza...

• Z biblioteki
  • Przeczytane dzieciakom
  • Córci z Biblioteki

Dodaj cytat z książki Aladyn książę rozbójników