Na antypodach modernizmu

Julius Evola Wydawnictwo: Agencja Wydawniczo-Reklamowa ARTE Seria: Rekonkwista nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
praca zbiorowa
Agencja Wydawniczo-Reklamowa ARTE
Politologia ideepolityczne Evola tradycjonalizm integralny reakcjonizm faszyzm ezoteryka modernizm konserwatyzm
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
praca zbiorowa
Rekonkwista

książka kontrowersyjna. Evola przplata myśli błyskotliwe z głupstwami. Jego zachyt na buddyzmem świadczy o niewielkiej znajomości filozofii wschodu mimo lat badań. Poszukiawanie zaś "prawidzwej tradycji" coraz dalej i dalej w głąb dziejów moze rodzić pytanie kiedy ta tradycja na ziemi była?

Dla fanów Tradycjonalizmu Integralnego pozycja obowiązkowa! Wiele lat czekałem na obszerniejsze prace poświęcone Evoli...

• Chcę w prezencie
  • Filozofia