Czterej muzykanci z Bremy

Okładka książki Czterej muzykanci z Bremy
Jacob GrimmWilhelm Grimm Wydawnictwo: Agora Seria: Kolekcja dziecka literatura dziecięca
37 str. 37 min.
literatura dziecięca
Kolekcja dziecka
Agora
2005-01-01
2005-01-01
37 min.
bajki baśnie Elżbieta Wasiuczyńska

Okładka książki Smok wawelski Mistrz Wincenty Kadłubek, Grzegorz Kasdepke, Elżbieta Wasiuczyńska
Ocena 8,2
Smok wawelski Mistrz Wincenty Kad...
Okładka książki Pan Twardowski Tomasz Jodełka-Burzecki, Grzegorz Kasdepke, Elżbieta Wasiuczyńska, Kazimierz Władysław Wójcicki
Ocena 6,8
Pan Twardowski Tomasz Jodełka-Burz...
Okładka książki Trzy świnki Joseph Jacobs, Grzegorz Kasdepke, Agnieszka Żelewska
Ocena 7,8
Trzy świnki Joseph Jacobs, Grze...

Przezabawnie napisana książka dla dzieci i nie tylko. Z pewnych fragmentów śmiałam się tylko ja, natomiast mój synek pozostawał niewzruszony. Może jeszcze jest zbyt mały żeby wychwycić ironię. Do książki dodano płytę audio, czyta: Wojciech Mann. Szacunek dla tego Pana: wspaniale wczuł się w rolę opowiadającego. Intonacja, głos są tak rozbrajające, że uśmiech cały czas gościł na mej twarzy.

Dodaj cytat z książki Czterej muzykanci z Bremy