Herbert-Hermes. Konteksty nowoczesności – w esejach, dramatach i wierszach Zbigniewa Herberta

Artur Grabowski Wydawnictwo: Wydawnictwo Uniwersytetu Jagiellońskiego językoznawstwo, nauka o literaturze
Wydawnictwo Uniwersytetu Jagiellońskiego
literatura polska Zbigniew Herbert historia literatury poezja polska XX wiek
Wydawnictwo Uniwersytetu Jagiellońskiego
językoznawstwo, nauka o literaturze
literatura polska Zbigniew Herbert historia literatury poezja polska XX wiek
Ta książka nie została jeszcze oceniona

Bądź pierwszy - oceń książkę