Dziennik okropności z przeszłości

Terry Deary Wydawnictwo: Egmont Polska Seria: Strrraszna Historia literatura dziecięca
Dreadful Diary
literatura dziecięca
Katarzyna Chodorowska-Zdebiak
Strrraszna Historia
historia strrraszna historia terry deary dziennik kalendarz kalendarium

Książka zawiera bardzo dużo dat i informacji tak różnorodnych, że nie da się wszystkiego zapamiętać.

Dzienniki… to książka ciekawa pod kilkoma względami. Zrobiona jak kalendarz, wykonana a la kołonotatnik, na stornach parzystych prezentuje po jednej makabrycznej ciekawostce dla każdego dnia roku, na nieparzystych zostawiając miejsca na adnotacje właściciela. Uzupełniona dodatkowo w humorystyczne rysunki na pewno jest pozycją atrakcyjną.

Poza tym ciekawe fakty (kto był...

• Chcę w prezencie
  • Historia
  • Dzieciństwo
  • Młodzieżowe/Dziecięce
  • Na półce J.2021
  • Lekkie
  • Dzieci: do zdobycia

Dodaj cytat z książki Dziennik okropności z przeszłości