Nadszedł Czas

Charles Taze Russell Wydawnictwo: Na straży Cykl: Wykłady Pisma Świętego (tom 2) religia
The Time is at Hand
2009-01-01
1919-01-01
Na straży
religia Bóg Biblia Pismo Święte Badacze Pisma Świętego
The Time is at Hand
Wykłady Pisma Świętego (tom 2)
religia
2009-01-01
religia Bóg Biblia Pismo Święte Badacze Pisma Świętego

Zaskakująca sprawa. Książka z 1889 co do roku przewiduje ogromną erupcję roku 1914. Zapowiada powrót Izraela w czasach, gdy mało kto sądził, że to realne. Czy i inne zapowiedzi się spełnią? Oby, bo główna mówi o tym, że po złych czasach apokalipsy, czeka nas radość wiecznego Królestwa Bożego.

Dodaj cytat z książki Nadszedł Czas