Dawno, dawno temu... Najpiękniejsze baśnie świata opowiada Pan Krzyś

Krzysztof Łukawski Wydawnictwo: De Agostini czasopisma
De Agostini
czasopisma
1996-01-01

Pamiętam jak chodziłam do przedszkola i mama kupowała te bajki. Do książeczek dołączane były bajki na kasetach magnetofonowych. Chyba wszystkie miałam. Jednak dla kilkuletniej dziewczynki wydawały się zbyt brutalne - tak mama opowiadała, że często płakałam. Może nie były straszne, a smutne? Jednakże odczuwam nostalgię słuchając ich właśnie na chomiku... Polecam :) Tęsknię...

• Autorzy POLSCY