Pierwsze kroki do... pozbycia się zaburzeń odżywiania

Okładka książki Pierwsze kroki do... pozbycia się zaburzeń odżywiania Kate Middleton, Jane Smith
Okładka książki Pierwsze kroki do... pozbycia się zaburzeń odżywiania
Kate MiddletonJane Smith Wydawnictwo: Jedność Seria: Pierwsze Kroki do... poradniki
poradniki
Pierwsze Kroki do...
Jedność
2011-01-01
2011-01-01
zdrowie odżywianie bulimia anoreksja

Coz za rozczarowanie ukryte w tym malym formacie!!! Ksiazka, a raczej ulotka. Czytajac ma sie wrazenie, ze przeglada sie broszurke z poczekalni lekarskiej. Nie wnosi nic nowego, jest bardzo infantylna, co chwile sa powtorzenia tych samych zdan i tekstow. Czytajac bylam znudzona, baaaardzo rozczarowana, smutna, ze zostalam potraktowana niepowaznie. Uwazam, ze sam fakt stworzenia takiej ksiazeczki liczacej pare stron i nazwanie jej takim tytulem, sugerujacym, ze mozna z niej otrzymac fachowa pomoc to czysta kpina z osob borykajacych sie z problemem zywienia. Nazwalabym ja raczej " Kolejne kroki... do udowodnienia ci, ze jestes z problemem sam/sama". Zdecydowanie nie polecam!!!

• Nie ma na Rajskiej
  • Kate Middleton
  • 1. Pożyczone od kogoś
  • Nie ma docer
  • Psycho/Dietetyka
  • E d

Dodaj cytat z książki Pierwsze kroki do... pozbycia się zaburzeń odżywiania