GO-GIVER Rozdawca

biznes, finanse
MT Biznes
2008-01-01
2008-01-01

Okładka książki Go-Giver. Lider rozdawca. Krótka opowieść o tym, co w biznesie jest najważniejsze Burg Bob, John David Mann
Go-Giver. Lide... Burg Bob, John Davi...
Okładka książki Go-givers: Rozdawcy sprzedają więcej Burg Bob, John David Mann
Go-givers: Roz... Burg Bob, John Davi...

Ja mam wrażenie, że niektórych ludzi interesujących się rozwojem osobistym trzeba nauczyć wszystkiego od podcierania sobie tyłka po fakt, że klienta trzeba dbać. Pozycja nudna, chwytliwy tytuł, jak zwykle przyciąga. Treść rozczarowuje.

Książka opisuje metody sprzedaży nienachalnej, ale nacechowanej empatią i szczerością. Te podejście może okazywać się skuteczne szczególnie tam gdzie możemy poświęcić jednemu klientowi dużo czasu.

Kolejna książka o wymyślonym Panie Miyagi, który postanawia zdradzić swój magiczny sekret ..

Zdania w stylu: udało Ci się zamknąć tę transakcję bo wprowadziłeś w życie 5 zasad czegośtam.

Żeby nie było samych negatywów to oczywiście przekaz jest pozytywny, żeby więcej dawać, niż brać.

Książka dająca wiarę, wiedzę w to, że dając więcej z czasem zyskasz, ale nie możesz myśleć tylko o swoim produkcie! Musisz myśleć przede wszystkim o drugim człowieku...

Dobrze, gdyby wszyscy sprzedawcy w okół się do takich reguł stosowali :) ojj szczęśliwa byłabym :)

Poży­cza­nie
Mój zna­jomy Mie­czy­sław Dut­kow­ski, poży­czył mi tydzień temu książkę Go-Giver Roz­dawca. Auto­rami są Burg Bob i John David Mann. Utwór ten poru­sza tak istotne kwe­stie jak dawa­nie i otrzymywanie.
Wła­śnie poży­cza­nie jest kwin­te­sen­cją zasad z tej książki. Ponie­waż jedna osoba daje, a druga otrzymuje.
Dawa­nie
Go-Giver Roz­dawca to histo­ria o dawa­niu. Jak można odnieś wielki suk­ces? Wystar­czy poznać sekret. Tym sekre­tem jest dawanie.
Burg Bob i John David Mann opi­sują histo­rię Joego. Ten ambitny, młody czło­wiek szuka rady u Pin­dara, czło­wieka suk­cesu, który poznał sekret i chęt­nie się nim dzieli.
Joe przez tydzień spo­tyka się z ludźmi, któ­rzy wpro­wa­dzili już w życie reguły suk­cesu. Przed­się­biorcy codzien­nie zdra­dzają mu kolejną regułę, którą Joe musi wpro­wa­dzić w życie w dniu, w któ­rym ją poznał ina­czej nie pozna następnych.
Młody przed­się­biorca wpro­wa­dza w życie prawa dawa­nia mimo, że cza­sem czuje się z tym głupio.
Wpro­wa­dza­nie reguł dawa­nia w życie
Czy Ty jesteś gotowy poznać zasady dawa­nia? Czy chcesz prze­czy­tać tę książkę i wpro­wa­dzić zdo­bytą z niej wie­dzę w życie? Czy chcesz być roz­dawcą? Mam dla Cie­bie pro­po­zy­cję. Dzięki uprzej­mo­ści Mie­czy­sława Dut­kow­skiego (o nim wię­cej na samym dole posta) mam do poży­cze­nia książkę Go-Giver Roz­dawca napi­saną przez Burg Bob i John David Mann.
http://magiaksiazek.pl Magia książek - blog o książkach

Poży­cza­nie

Dawa­nie

Go-Giver Roz­dawca to histo­ria o...

Ciekawa pozycja, podchodziłam do niej sceptycznie ze względu na podtytuł " Krótka opowieść o wielkiej koncepcji biznesowej". Jest to jednak cenna lektura, mówiąca o wartościach o których zapominamy w codziennym życiu. Dawanie i Ja jako najcenniejszy dar jaki można komuś zaoferować to jedne z nielicznych mądrości tej książki. Wciąga

Cudowna historia polecam wszystkim, prawdziwa i warto ja zastosowac w zyciu!:)

Cudowna historia polecam wszystkim, prawdziwa i warto ja zastosowac w zyciu!:)

• Biznes
  • Ksiązki biznesowe,motywacyjne