Muza uczy się pisać. Rozważania o oralności i piśmienności w kulturze Zachodu.

Okładka książki Muza uczy się pisać. Rozważania o oralności i piśmienności w kulturze Zachodu.
Eric A. Havelock Wydawnictwo: Wydawnictwa Uniwersytetu Warszawskiego Seria: Communicare - historia i kultura językoznawstwo, nauka o literaturze
językoznawstwo, nauka o literaturze
Communicare - historia i kultura
Wydawnictwa Uniwersytetu Warszawskiego
2006-01-01
2006-01-01
Paweł Majewski
muza uczy się pisać

Okładka książki Antropologia antyku greckiego. Zagadnienia i wybór tekstów Emile Benveniste, Jacob Burckhardt, Walter Burkert, Claude Calame, Filippo Cassola, Susan Guettel Cole, Derek Collins, James Davidson, Kenneth James Dover, Ken Dowden, Christopher A. Faraone, Françoise Frontisi-Ducroux, Robert Garland, Louis Gernet, Simon Goldhill, Jack Goody, Fritz Graf, Jasper Griffin, Eric A. Havelock, Geoffrey Kirk, Włodzimierz Lengauer, François Lissarrague, Paweł Majewski, Oswyn Murray, James Redfield, Alain Schnapp, Christiane Sourvinou-Inwood, Lech Trzcionkowski, Jean-Pierre Vernant, Henk S. Versnel, Pierre Vidal-Naquet, Ian Watt, Aleksander Wolicki, Marek Węcowski, Edward Zwolski
Ocena 9,0
Antropologia a... Emile Benveniste, J...