Obrzędowy piec. Zwyczaje, obrzędy, tradycje harcerskie

Okładka książki Obrzędowy piec. Zwyczaje, obrzędy, tradycje harcerskie
Marek Kudasiewicz Wydawnictwo: Młodzieżowa Agencja Wydawnicza hobby
hobby
Młodzieżowa Agencja Wydawnicza
1987-01-01
1987-01-01
8320327083
harcerstwo zwyczaje obrzędy zastępy drużyny

Jest to pozycja po którą jeszcze będę sięgał nie raz. Obficie opisane obrzędy i tradycje, oraz wiele inspiracji. Także ciekawe historie z obozów i życia różnych drużyn.

Dodaj cytat z książki Obrzędowy piec. Zwyczaje, obrzędy, tradycje harcerskie