Turcja w Europie?

Okładka książki Turcja w Europie?
Roberto de Mattei Wydawnictwo: Stowarzyszenie Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi popularnonaukowa
popularnonaukowa
Stowarzyszenie Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi
2009-01-01
2009-01-01
Turcja Europa polityka

Na półkach: , , , ,

W tej krótkiej książce autor stara się odpowiedzieć na kluczowe pytanie:
"Czy Turcja może przynależeć do krajów Europy?"

Przytacza argumenty i wnikliwie je analizuje, broniąc przy tym swojego stanowiska.

Co się stanie, gdy kultura europejska zetrze się z orientalną zupełnie dla nas obcą?
Mało kto ma odwagę wypowiadać się na ten temat, a skutki multikulturalizmu zauważamy od lat we Francji i Anglii.

Lektura skłania do refleksji nad przyszłością i istotnymi dziejami świata. Zatem jeśli do tej pory o tym nie myśleliście, to zapewniam, że mimo woli możecie zacząć.

W tej krótkiej książce autor stara się odpowiedzieć na kluczowe pytanie:
"Czy Turcja może przynależeć do krajów Europy?"

Mało kto ma odwagę wypowiadać się na ten temat, a skutki multikulturalizmu...

Dodaj cytat z książki Turcja w Europie?

Ciekawostki historyczne