Wspieraj swój mózg - odmładzaj się

Okładka książki Wspieraj swój mózg - odmładzaj się
2013-05-21
2013-05-21
Jolanta Kubiak
mózg umysł myślenie

Trochę za dużo opisywania przypadków i reklamowania swoich kursów, jednak jest też wiele przydatnych wskazówek i rad co robić by mózg był w coraz lepszej kondycji, więc dla osób interesujących się rozwojem swojego mózgu, myślenia i pamięci jest to przydatna książka ;)

Poradnik, jak to poradnik, trochę oczywistych oczywistości, trochę starych i nowych wiadomości, jednak w epoce ćwiczeń fizycznych polegających na obsłudze myszki i pilota, śmieciowego żarcia typu fast food, łamigłówek i debilnych quizów na Facebooku oraz lektur nie wychodzących poza poziom Dana Browna - warto przeczytać, a nawet przemyśleć. O zastosowaniu i wprowadzeniu w...

Wartościowa książka, pomimo drobnych mankamentów. Lekka i przyjemna w czytaniu. Polecam :)

Polecam z czystym sercem
A.