Bądź boska. Osobista stylistka radzi

2012-10-01
2012-10-01
978-83-7758-264-0
styl moda kobieta

Treści są poparte materiałami wizualnymi (obrazkami) to na plus. Jest to dobry wstęp do rozpoczęcia swojej przygody z szeroko pojętą modą. Jurczyk w tej książce daje dobre porady na start. Jednak można wyczuć jej preferencje w kierunku stylu miejskiego, casual, business casual. Osobiście miałam wrażenie dużego nacisku na spódnice, sukienki i szpilki. Niemniej jednak najlepiej przeczytać książkę i wyciągnąć dla siebie istotne fragmenty i użyć tego jako dobrego początku.

Dobry poradnik dla początkujących w temacie.

Gdyby komuś się chciało zajrzeć na mój kanał Youtube:

Dobry poradnik dla początkujących w temacie.

Gdyby komuś się chciało zajrzeć na mój kanał Youtube:

Nie ma w tym poradniku nic odkrywczego, jest po prostu wszystko, co wiemy. Mamy w domu lustra, więc dokładnie widzimy w czym nam do twarzy, a w czym nie - jeśli chodzi o kolory i fasony.
Rozpisać koło z kolorystyką najlepszą dla brunetek czy blondynek? nic trudnego!
Gorzej, znaleźć te kolory w sklepach, na odpowiedniej jakości tkaninach.
Jagodowa sukienka? Kanarkowa spódnica? Kobaltowa marynarka w odpowiednim kroju? Marzenia.
Żałuję, wydanych na książkę pieniędzy. Rozczarowanie radami ogromne.
Ale cóż, opierałam się na znalezionych w sieci opiniach, a znalazlam pozytywne... Negatywnych nie chciałam widzieć.

Rozpisać koło z kolorystyką najlepszą dla brunetek czy blondynek? nic trudnego!
Gorzej, znaleźć te kolory w sklepach, na odpowiedniej jakości tkaninach.
Jagodowa sukienka? Kanarkowa...

Kompendium jak kompendium. Nic odkrywczego tu nie ma, czego nie znajdzie się w internecie.

Doskonała książka, powinna pojawić się w każdym domu. Jeśli planujesz zakupy ubraniowe- weź ją ze sobą. Jeśli chcesz przeglądać szafę- przymocuj ją do drzwi, jeśli chcesz kobiecie podpowiedzieć, jak powinna się ubierać-kup jej tą książkę, a być może stanie się boska.

Książka raczej skierowana do kobiet, które nie znają się na modzie i nie mają pojęcia o swojej garderobie czy sylwetce. Mimo, iż te tematy są mi dobrze znane to książkę przeczytałam z chęcią i czasem do niej wracam mając dylemat czy kupić dany ciuch. Przypominam sobie wówczas co autorka polecała dla mojej figury.

Niezwykle podobała mi się ta książka. Dała nowe tchnienie w myślenie o stroju i o sobie. Dobrze napisana, dużo sztuczek i wskazówek. Ja bym chciała więcej porad dotyczących każdej z kobiecych figur, ale narawdę książka daje radę. Teraz chętnie bym przeczytała jeszcze jeden tytuł z tej dziedziny tj. "Ubierz się w uśmiech".

Świetna książka napisana przez Polkę dla Polek - Pani Monika ma w sobie sporo pokory, której na mój gust brakuje brakuje Trinny i Susannah (one w moim odczuciu uważają że zjadły wszystkie rozumy). Pani Monika jest skromna i profesjonalna. Bardzo miłe chwile spędzone nad tą książką. Jeden z najbardziej trafionych prezentów jakie w życiu dostałam - warta żeby mieć w biblioteczce

Świetna książka napisana przez Polkę dla Polek -...

• Poradniki
  • Moda