Dyskusje o książce Podwieczność

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Pamiętam, że....ale nie pamietam tytułu książki
Szukam dwóch książek - raczej young adult. Pamiętam tylko kilka szczegołów: 1 książka - dziewczyna przychodzi na przesłuchanie do zespołu, żeby grać na jakimś instrumencie/śpiewać - jeden z członków zespołu bardzo jej tam nie chce, ale koniec końców zakochują się w sobie. 2 książka - chłopak jest głuchy, ale przechodzi przez jakieś leczenie i zaczyna słyszeć. Obydwie...
28 min. temu
Czy przeczytałeś ?
Nie czytałam, ale od dawna w planach. Czytałeś/aś    Wyrka. Utracony wołyński raj Wyrka. Utracony wołyński raj
2005
1 tydz. temu
POSZUKUJĘ książek (III kwartał 2019)
Posiadam Mroczną Bohaterkę
7 tyg. temu
Bajki, baśnie, legendy...
Zainteresował mnie nurt bajek botanicznych - z motywami roślinnymi. Chodzi mi też o walor edukacyjny. PROSZĘ O NOTKI BIBLIOGRAFICZNE, TYTUŁY, PODPOWIEDZI. Do tej pory przerobiłem Botanical folk tales of Britain and Irland. W serwisie open library znalazłem Tibetian herbal legends (jest do wypożyczenia). Chinese Herbal Legends niestety tylko do kupienia poprze Amazon:(
14 tyg. temu
Najpiękniejsze okładki książek
Hwang S.M. "O kurze, która opuściła podwórze" Zauroczyła mnie ta okładka! Brawo dla Joanny Rusinek.
32 tyg. temu
POSZUKUJĘ KSIĄŻEK (II kwartał 2021r)
Czesc. Mam "Na poludnie od brazos 2" wydanie KIK 1991. Moze zdazylas juz przeczytac pierwszy tom i dwojka Cie zainteresuje:)?
1 rok temu
Pokazuje 6 z 101