P.Rosiak (nie) daje się czarnej śmierci

Okładka książki P.Rosiak (nie) daje się czarnej śmierci
Barbara Catchpole Wydawnictwo: Zielona Sowa Seria: P.Rosiak literatura dziecięca
52 str. 52 min.
52 min.
powieść dziecięca angielska

więcej Więcej

Na półkach: , , , , ,

Czy spektakl jest śmieszny? Na pewno dla urwisów, z głowami przepełnionymi pomysłami na nowe psikusy i psoty. Sporo tu chłopięcego humoru, który kiedyś gdzieś tam zmienia się w męski dowcip powodujący więdnięcie uszu płci pięknej. Nad przygodami Prosiaka będą więc rechotać i syn i tata. Bo Piotrek uwielbia bród, smród i chaos.

P.Rosiak kieruje się dewizą - "im większy brud, tym dłużej pożyjecie". W związku z tym, robi wszystko, aby żyć długo i szczęśliwie. Pewnego razu dowiaduje się od swojego przyjaciela, iż tego dnia w szkole odbędzie się szczepienie. Główny bohater jest przerażony, ponieważ bardzo boi się igieł, dlatego postanawia...

• Z biblioteki
  • 2021