Starożytna Sparta

Ryszard Kulesza Wydawnictwo: Wydawnictwo Poznańskiego Towarzystwa Przyjaciół Nauk historia
Wydawnictwo Poznańskiego Towarzystwa Przyjaciół Nauk
starożytność Grecja Sparta
historia
starożytność Grecja Sparta

Książka poświęcona w całości starożytnej Sparcie. Najgorszy dla mnie był wstęp, ponieważ pojawiło się w nim mnóstwo dat, natomiast rozdziały czytało się szybko i dość p[przyjemnie. Można dowiedzieć wielu ciekawych rzeczy na temat Sparty. Książkę przeczytałam, bo była mi potrzebna na egzamin na studia, ale nie żałuję. Ciekawa lektura.

• Historia
  • Lektury