Afrykańska mozaika

misje polskie Zair
religia
misje polskie Zair

Na półkach: , , , ,

Krótka, ale bardzo treściwa książka zbierająca wspomnienia polskiego misjonarza z wieloletniej pracy w Zairze/Demokratycznej Republice Konga. Publikacji tej przydałaby się zdecydowanie lepsza korekta & redakcja, jednak autor pisze w tak ciekawy i obrazowy sposób (a w trzecim rozdziale wręcz w sposób literacki), że lektura była przyjemna mimo tej jednej wady. Interesujące są...

• W domowej bibliotece
  • Chrześcijaństwo
  • 2020
  • Kościelne
  • Podróże, reportaże
  • Duży regał

Dodaj cytat z książki Afrykańska mozaika