Posłuszeństwo na co dzień

Inki Sjösten Wydawnictwo: Galaktyka flora i fauna
Galaktyka
flora i fauna
2006-01-01

Książka pełni rolę podręcznika podstawowego kursu posłuszeństwa. Przydatna dla początkujących właścicieli.

Jak dla mnie jest tu trochę czarowania - nazywanie nowatorskimi terminami rzeczy, które od dawna trenerzy stosują w szkoleniu. Do tego mało trochę poświęcone jak egzekwować posłuszeństwo w pracy z problematycznymi psami. I samozaprzeczenie autorki: podobno używa tylko metod pozytywnych, a na końcowym etapie do egzekwowania komendy zaleca stosowanie korekt. Ale... w...

Polecam głównie ze względu na film, który w sposób prosty i zrozumiały pomaga przeprowadzić podstawowe szkolenie psa.

• Kynologia
  • Poradniki
  • Psy
  • Zwierzęta
  • Wymiana

Dodaj cytat z książki Posłuszeństwo na co dzień