Film, styczeń (01) 2013

Media Point Group
2012-12-01
2012-12-01
0137-463X
film kino teatr muzyka filmowa

Na półkach: , , , ,

Kolejny numer "FILMU" po zmianach redakcyjnych. I tym samym kolejny dobry numer. Szczególnie na uwagę zasługuje wywiad z Marcinem Dorocińskim i Januszem Gajosem. Wywiad inny niż wszystkie, bo tym razem to sami aktorzy prowadzą rozmowę między sobą, bez tradycyjnych pytań dziennikarza. Zabieg bardzo udany, dzięki któremu wywiad jest niezwykle ciekawy. Duży plus dla tego numeru. Oby więcej takich wywiadów w tej konwencji.
Również ciekawy artykuł o filmach erotycznych i filmach Quentina Tarantino. Nieco mniej ciekawie w sekcji, z artykułami o horrorach. Według mnie nietrafiony artykuł "Tarantinowskie rimejki". Miało być śmiesznie, a wyszło żenująco (ale to tylko moja opinia).

Opinia opublikowana na moim blogu:

Super, super i jeszcze raz super numer, kupiony przeze mnie głownie dla artykułu o moim ulubionym reżyserze Quentinie Tarantino. Perełka pod każdym względem. Świetne arykuły o kinie 3d i filmach erotycznych, rewelacyjny o serialach grozy. Po prostu fani kina powinni kupić w ciemno.

Co do dołączonych filmów, nie są to może genialne obrazy, ale "Pająk" Cronrnberga intryguje grą Ralpha Finesa, a "Night Watching" Greenawaya warto obejrzeć choćby dla plejady polskich gwiazd.

Polecam!

Dodaj cytat z książki Film, styczeń (01) 2013