Panda lekarz i inne opowiadania

Okładka książki Panda lekarz i inne opowiadania
Oda Taro Wydawnictwo: Polska Oficyna Wydawnicza BGW Seria: Panda literatura dziecięca
44 str. 44 min.
literatura dziecięca
Panda
Pandi dottore ... e altre storie
Polska Oficyna Wydawnicza BGW

Patronaty LC

Mogą Ciebie zainteresować

Okładka książki Bajki Ezopa Adolf Born, Jiří Žáček
Ocena 7,2
Bajki Ezopa Adolf Born, Jiří Žá...
Okładka książki Pan Maluśkiewicz i wieloryb Bohdan Butenko, Julian Tuwim
Ocena 7,3
Pan Maluśkiewi... Bohdan Butenko, Jul...
Okładka książki Kopciuszek Brittany Candau, Walt Disney
Ocena 7,1
Kopciuszek Brittany Candau, Wa...

Jako dziecko uwielbiałam tę książkę, proste urocze ilustracje, opowiadania z morałem napisane w sposób zrozumiały dla dzieci ❤️

Dla dziecka - przewybitna, inspirująca książka! Piękne rysunki, uroczy bohater ;) Dostałam ją w nagrodę w przedszkolu.... z sentymentem wróciłam do niej i podtrzymuję - jest super ;D

Mam wielki sentyment do Pandy :) Jako dziecko wielokrotnie ją czytałam :) Była, jest i zostanie na zawsze moją ulubioną książką :)

Dodaj cytat z książki Panda lekarz i inne opowiadania