Atlas anatomii. Fotograficzne studium ciała człowieka

Elke Lutjen-DrecollJohannes W. Rohen Wydawnictwo: Państwowy Zakład Wydawnictw Lekarskich albumy
Color atlas of anatomy
978-83-200-4285-6
Agnieszka Andrzejczak-Sobocińska
Państwowy Zakład Wydawnictw Lekarskich
atlas anatomiczny anatomia prawidłowa anatomia topograficzna zdjęcia ludzkiego preparatu
Color atlas of anatomy
albumy
978-83-200-4285-6
Agnieszka Andrzejczak-Sobocińska

Okładka książki Fotograficzny atlas anatomii człowieka Johannes W. Rohen, Eva Lurie Weinreb, Chihiro Yokochi
Ocena 8,3
Fotograficzny ... Johannes W. Rohen, ...

Jak pięknie jest zbudowany człowiek!

Nie jestem studentem medycyny, ale atlas anatomii zawsze chciałem mieć. Szukałem atlasu z polskimi opisami. Przypadkiem trafiłem na niego w mojej dzielnicowej bibliotece. Kupiłem go tego samego dnia. Jest idealny. Przejrzysty,profesjonalnie wykonany, zdjęcia bardzo dobrej jakości.

Te zdjęcia są po prostu piękne...

• Fragmentarycznie
  • DO KUPIENIA